logo

Aktualitātes

Uz Eiroparlamenta vēlēšanām tiks deleģēti A.Ameriks, D.Turlais un A.Cimdiņa

Partijas “Gods kalpot Rīgai” valde vienbalsīgi nolēma piedalīties Eiroparlamenta vēlēšanās un deleģēt trīs partijas biedrus partijas “Saskaņa” Eiroparlamenta vēlēšanu sarakstā – partijas valdes priekšsēdētāju Andri Ameriku, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētāju Daini Turlo un filoloģijas doktori, Latvijas Universitātes profesori, LZA akadēmiķi Ausmu Cimdiņu.

Partija “Gods kalpot Rīgai” slēgs līgumu ar partiju “Saskaņu”, kurā atrunās visus jautājumus, kas skar Eiroparlamenta vēlēšanas.

Partijas priekšsēdētājs Andris Ameriks uzskata, ka tautai ir jādod iespēja izteikt viedokli par esošās Rīgas domes koalīcijas darbu, un vienīgā iespēja to izdarīt ir vēlēšanās.

Rīga jau kopš dibināšanas ir bijusi daudznacionāla un multikulturāla. Mēs pieņemam to, kāda tā ir skaista, krāšņa un mīļa. Mēs nedalām rīdziniekus pēc nacionālās piederības, reliģiskās pārliecības vai politiskajām simpātijām. Mēs cenšamies palīdzēt visiem. Tāds ir mūsu kristīgās vērtībās balstīts princips.