logo

Aktualitātes

Vecrīgā ceturto gadu notiek Riga Street food festival

Vecrīgā ceturto gadu notika Live Rīga organizētais ielu ēdiena festivāls jeb Riga Street food festival. Sešpadsmit Rīgas restorānu šefpavāribija izgājuši no siltajām restorānu telpām, lai pagatavotu savu interpretāciju par Latvijas street food. Pasākums notika Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā, sniedzoties līdz pat Līvu laukumam.

Šogad pavāru sagatavotos gastronomiskos piedzīvojumus uz ielām papildināja ielu mākslas performances.

Pasākumā piedalījās restorāni Aqua Luna, Centrālais Gastro tirgus, Čarlstons, Entresol, Ferma, Garage, Hercogs, Kolonāde. Mūsu stāsti.., Koya, Osta, OZO restorāns, Stage 22, Steiku haoss, St.Petrus, Tinto, Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā.

Šefpavāru piedāvājumā varēja nogaršot dambriedi pitas maizē ar Latgales salātiem, sinepju krēmu un žāvētu augļu-ķirbja čatniju,  grilētu foreles fileju ar vītinātām bietēm un ķimeņu-jogurta mērci, liellopa gaļas burgeru ar sutinātiem kāpostiem, gruboto ar dārzeņu sautējumu un garšaugu humusu, iesala brilē krēms un daudz citu ēdienu.

Riga Street Food Festival ir kļuvis par trakāko janvāra tradīciju, ko ik gadu apmeklē vairāki tūkstoši cilvēku. Tāpat šo notikumu novērtējuši gan pašmāju, gan starptautiskie konkursi, tostarp Best Event Awards World, kas 2018. gadā pasākumu atzina par trešo labāko publisko pasākumu pasaulē.

*Ziņa sagatavota un pārpublicēta pēc Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas sniegtās informācijas.