logo

Aktualitātes

Tikšanās ar aktīvajiem Sarkandaugavas apkaimes iedzīvotājiem

Vakar tika organizēta tikšanās ar Sarkandaugavas aktīvajiem iedzīvotājiem. Tikšanās mērķis bija izzināt un uzklausīt iedzīvotāju iniciatīvas un kopīgi izrunājot tās, atrast labāko risinājumu to realizācijai. 

Apkaimes biedrības pārstāvji uzsvaru lika uz drošu vides pieejamību, konkrēti norāda tās vietas, kur ir nepieciešams izveidot jaunas gājēju pārejas, kā arī domājot par lielāku iedzīvotāju drošību, lūdza uzstādīt papildus ielu apgaismojumu. Tāpat sarkandaugavieši grib redzēt sakoptu Sarkandaugavas un Tilta ielas krustojumu, kur gar Sarkandaugavas ielas 2. un 4. namu nepieciešams atjaunot asfalta segumu, izveidot pieturvietu ar nojumi, bet otrā ielas pusē, gar Tilta ielu 1, nepieciešams nojaukt mūra sētu un izveidot gājēju ietvi gar bijušā kinoteātra “Aurora” teritoriju.

Apkaimes  biedrības pārstāvji bija sagatavojuši interesantu priekšlikumu, kas, viņuprāt, labvēlīgi ietekmētu iedzīvotāju pārvietošanās paradumus. Proti, pie Rīgas 28.vidusskolas (9.tramvaja galapunkta) izveidot dzelzceļa staciju. Šāda vilciena pieturvieta būtu ērtāka ne tikai iedzīvotājiem, bet arī skolēniem, kas no attālākām vietām brauc uz skolu vai apmeklē interešu izglītības iestādi “Laimīte”.  Tāpat iedzīvotāji ar nepacietību gaida, kad tiks uzsākta pārvada būvniecība, kas krietni atrisināšot sastrēguma problēmas Sarkandaugavā.

Noslēgumā vienojāmies rīkot regulāras tikšanās un turpināt darbu pie iedzīvotāju priekšlikumu realizācijas.