logo

Aktualitātes

Rezolūcija. Par komandas darba stiprināšanu Rīgas iedzīvotāju interesēs

Mēs, Partija Gods kalpot Rīgai, stingri pieturēsimies pie doto solījumu izpildes un strādāsim pašvaldības iedzīvotāju interesēs, turpinot nodrošināt efektīvi mērķētu atbalstu ģimenēm ar bērniem un senioriem, brīvpusdienas skolās un bezmaksas sabiedrisko transportu, sociālo atbalstu mazāk aizsargātajām rīdzinieku grupām, infrastruktūras attīstību, izglītības kvalitāti, kā arī apņemamies veicināt iedzīvotāju labklājību, uzticēšanos un sabiedrības līdzdalību apkaimju attīstībā. Partija Gods kalpot Rīgai ir pārliecināta, ka mūsu komanda Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova vadībā var šo darbu veikt.

Domes priekšsēdētāja komandai – Partijas Gods kalpot Rīgai biedriem, savu nozaru labākajiem speciālistiem izpildvarā – šajā darbā nepieciešams citu politisko partiju frakciju, neatkarīgu deputātu un deputātu grupu atbalsts.

Tādēļ Partijas Gods kalpot Rīgai kongress aicina koalīcijas partnerus no Sociāldemokrātiskās partijas Saskaņa un sadarbības partnerus no Neatkarīgo deputātu frakcijas un deputātu bloka “Rīgai” vienoties par efektīvu mehānismu sadarbības stiprināšanai kopīgam darbam pašvaldības iedzīvotāju interesēs. 

Partija Gods kalpot Rīgai apņemas aktivizēt sadarbību ar visiem Rīgas domē pārstāvēto politisko spēku pārstāvjiem, Frakciju padomes ietvaros uzlabojot pašvaldības darba organizāciju, kā arī un apkopot un īstenot kopīgas iniciatīvas.