logo

Aktualitātes

Partija “Gods kalpot Rīgai” kongresā apstiprinās deputātu kandidātu sarakstu un programmu ārkārtas vēlēšanām

Sestdien, 29.februārī notiks politiskās partijas “Gods kalpot Rīgai” kongress, kurā tiks apstiprināti 63 deputātu kandidāti un īsā partijas programma, gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.

Partija “Gods kalpot Rīgai” sevi vienmēr ir pozicionējusi, kā uz kristīgām vērtībām balstīta profesionāļu un Rīgas patriotu partija. Sarakstā ir iekļauti savas jomas augstākās raudzes profesionāļi, kuri sevi ir pierādījuši ikdienas darbā. Deputātu kandidātu vidū ir vairāku Rīgas skolu direktori, skolotāji, dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvji, augstskolu profesori, sportisti, radošo profesiju pārstāvji, vides un pilsētas aktīvisti.

Partija “Gods kalpot Rīgai” pēdējos gadus ir bijusi Rīgas varas partija un droši var teikt, ka daudzas ieceres ir izdevies īstenot, bet Rīga nekad nebūs gatava, tādēļ arī šajās vēlēšanās tiks piedāvāta reāli izpildāma, pragmatiska, izsvērta un finansiāli pamatota programma. Galvenais uzstādījums “Gods kalpot Rīgai” programmā būs, ka mēs vēlamies sadarboties ar ikvienu rīdzinieku un dod pilsētas iedzīvotājiem daudz lielākas iespējas ietekmēt politiskos un finansiālos lēmumus. Darbs nevis politika.

Kongress notiks 29.februārī plkst. 10:00 VEF Kultūras pilī, Ropažu ielā 2, kamerzālē.

Papildus informācija: Inese Žurovska – tālrunis: 29453625; e-pasts: info@gkr.lv