logo

Aktualitātes

Par partijas izaugsmi un pārmaiņām!

Mēs šodien dzīvojam pārmaiņu laikā. To redz un jūt ikviens no mums, jo pārmaiņas notiek visos līmeņos – nacionālā, sociālā un individuālā. Tāpēc es uzskatu, ka šobrīd ir īstais brīdis, lai pārmaiņas notiktu arī partijā “Gods kalpot Rīgai”, kuru esmu vadījis desmit gadus. Liels paldies visiem partijas biedriem, kuri bija man uzticējuši šo pienākumu tik ilgu laiku.

Jau no pašas dibināšanas partijas pamata mērķis bija veicināt demokrātiskas un ekonomiski plaukstošas Rīgas attīstību un cilvēku labklājības izaugsmi. Ar pilnu atbildību un tīru sirdsapziņu varu apgalvot, ka partijas “Gods kalpot Rīgai” komanda savu darbu, strādājot Rīgas domes vadībā, ir veikusi godam.

Es esmu nolēmis nolikt partijas “Gods kalpot Rīgai” valdes priekšsēdētāja pilnvaras, un aicinu partijas biedrus tuvākajā kongresā izraudzīties jaunu partijas vadītāju un jaunu valdi.

Partijai “Gods kalpot Rīgai” ir pienācis laiks jaunajiem izaicinājumiem un jāsper savā attīstībā nākamais solis. Partijai būtu jāpiedalās nākamajās Saeimas vēlēšanas un jāiegūst pārstāvniecība parlamentā. Tas būtu ļoti loģisks un pragmatisks solis partijas izaugsmei. Lai to varētu veiksmīgi izdarīt partijas vadībā būtu jānāk jaunam līderim ar savu komandu, kuri tad izstrādātu programmu un redzējumu startam 14. Saeimas vēlēšanām.

Es palieku partijā un turpināšu darbu Eiropas Parlamentā, savukārt, “Gods kalpot Rīgai” Rīgas domes frakcijai jāturpina darbs, un jāgatavojas nākamajām domes vēlēšanām.

Andris Ameriks