logo

Aktualitātes

GKR frakcija uzklausīs Pilsētas attīstības departamenta vadītāju par pilsētas attīstības plānu

Partijas “Gods kalpot Rīgai” (GKR) frakcija Rīgas domē piektdien, 1.aprīlī plkst. 9.00 uzaicinājusi uz sarunu Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta vadītāju Ilzi Purmali. Tikšanās notiks Rīgas domē, frakcijas telpās. 

Deputāti vēlas noskaidrot, kādu turpmāko virzību uz plāna apstiprināšanu redz departamenta vadītāja. “Mēs vēlamies runāt ļoti pragmatiski, lai sapratu, kādi ir nākamie praktiskie soļi ceļā uz apstiprinātu galvaspilsētas attīstības plānu,” norāda GKR priekšsēdētājs, Rīgas domes deputāts Oļegs Burovs. 

“Kā departaments plāno strādāt ar Vides un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iebildumiem, kuri ir atrisināmi ātri, kur nepieciešams ilgāks darbs. Vai ir iespēja virzīt attīstības plānu apstiprināšanai pa daļām, vai izstrādājot precizējumu un labojumu ieviešanas grafiku, īpaši attiecībā uz vēsturiskā centra plānojumu. Ir pilnīgi skaidrs, ka darbs nevar apstāties, ir jārisina tās kļūdas, kuras ir pieļautas, tai skaitā, tās, uz kurām norādījām domes sēdē pie plāna apspriešanas. Mēs arī redzam, ka citas pašvaldības veiksmīgi tiek galā un saņem VARAM saskaņojumus,” uzsver Burovs.