logo

Aktualitātes

Tikšanās ar dokumentālā kino režisoru Vitāliju Manski

Aicinām Jūs uz partijas “Gods kalpot Rīgai” rīkoto tikšanos ar Rīgas domes deputātiem un dokumentālā  kino režisoru (filmas “Radinieki”, “Saules staros”, “Putina liecinieki”, “Gorbačovs.Paradīze.”), ASV Kinoakadēmijas “Oskars” biedru, dokumentālo filmu festivāla ArtDocFest dibinātāju Vitāliju Manski.

Tikšanās notiks ceturtdien, 26. maijā no plkst. 16.30, Rīgas Domē, 5.stāvā, 511.telpā, Rātslaukumā 1,Vecrīgā.

Vitālijs Manskis jau astoņus gadus par savu mītnes zemi  izraudzījies Latviju, kur izlēma pārcelties pēc Krimas okupācijas 2014. gadā, un šeit realizē daudzus savus radošos projektus. Režisora pēdējo gadu filmas godalgotas  nozīmīgākajos kinofestivālos un risina komplicētus cilvēka un varas, personības un valsts politiskās sistēmas jautājumus. Savu dokumentālo kino Vitālijs Manskis uzņem, brīžiem balansējot uz naža asmens. Ko nozīmē būt režisoram, kurš spēj piekļūt pavisam tuvu Putinam un Ziemeļkorejai un pēc tam nebaidās skaļi teikt patiesību?

Sakarā ar ierobežoto vietu skaitu, lūgums interesentiem savlaicīgi pieteikties līdz 24.maijam e-pastā:  info@gkr.lv  (atsūtot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru)  vai arī nosūtīt ziņu pa tel. 29453625.