logo

Aktualitātes

“Rīgas ūdens” sācis kanalizācijas vadu atjaunošanas darbus Stabu ielā

SIA “Rīgas ūdens” sācis apjomīgus kanalizācijas vadu atjaunošanas darbus Stabu ielā. Būvdarbus plānots pabeigt astoņu mēnešu laikā – līdz nākamā gada jūnijam. Darbi notiek ar beztranšejas (oderēšanas) metodi un lielākoties naktī, periodiski būs iespējami transporta kustības ierobežojumi. Tie skars posmus no ēkas Stabu ielā 10 līdz ēkai Stabu ielā 99 jeb posmu no Baznīcas ielas līdz Ādmiņu ielai.

Uzņēmums brīdina, ka darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņu līmenis un iedzīvotājiem var nākties pieciest nepatīkamus aromātus, taču šīs smakas neesot veselībai kaitīgas.

Stabu ielā (no Skolas ielas līdz Valmieras ielai), kā arī atsevišķos posmos Skolas, Baznīcas, Aleksandra Čaka un Ādmiņu ielās ar oderēšanas metodi tiks atjaunoti pašteces kanalizācijas vadi ar kopējo garumu gandrīz 2,5 kilometri. Papildu tam šajā apkaimē tiks atjaunotas arī 48 skatakas un 257 pievadu pieslēgumi.

Uzņēmumā norāda, ka pēdējo trīs gadu laikā ar oderēšanas metodi Rīgā kopumā atjaunoti aptuveni 23 kilometri notekūdeņu kanalizācijas vadu un aptuveni 500 skataku. Galvenie darbi ir veikti Brīvības, Krišjāņa Barona, Krišjāņa Valdemāra, Elizabetes, Lāčplēša, Bruņinieku, Merķeļa, Arhitektu, Inženieru, Firsa Sadovņikova, Jēkabpils, Dārzciema, Rēzeknes, Emmas, Meldru, Duntes, Ernesta Birznieka-Upīša un Krasta ielās, Kalpaka bulvārī, Vienības gatvē, Ostas prospektā un citur.

Pagājušajā nedēļā pabeigta kanalizācijas vadu oderēšana Bruņinieku ielā, plānots, ka ap Ziemassvētkiem darbi noslēgsies arī Elizabetes ielā, bet dažos posmos Krišjāņa Valdemāra ielā tie vēl turpināsies arī 2019.gada sākumā. Nākamgad plānots atjaunot kanalizācijas tīklu arī Aleksandra Čaka ielā.