logo

Aktualitātes

Partijas “Gods kalpot Rīgai” priekšsēdētāja amatā pārvēlēts Andris Ameriks

Šodien, 3. novembrī, notika partijas “Gods kalpot Rīgai” 7. kongress. Pērn jūnijā rīdzinieki jau atkārtoti deva mandātu mūsu partijai uzņemties atbildību par galvaspilsētu un tās nākotni.

Šodien kongresā tika nolemts, ka arī turpmākos divus gadus partijas priekšsēdētājs būs Andris Ameriks. “Mūsu partija apvieno jau 605 biedrus. Mēs esam dažādi, bet mēs esam komanda. Komanda, kuras mērķis ir viens – attīstīt Rīgu. Tas nav viegls darbs, tas nav paveicams vienā dienā. Mēs turpināsim papildināt savas rindas, jo ir ļoti svarīgi, lai visi, kuriem rūp Rīgas nākotne būtu aktīvi, nevis stāvētu malā”, uzsver partijas “Gods kalpot Rīgai” priekšsēdētājs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

Partijai “Gods kalpot Rīgai” vienmēr ir bijusi skaidra vīzija un precīzi plāni, lai padarītu Rīgu labāku. Apliecinājums tam ir pirms gada kongresā apstiprinātais “Atvērtais rīcības plāns 2017.- 2021.  gadam“. Tas ietver nevis skaļus saukļus, bet gan pilnīgi konkrētas lietas, ko apņemamies paveikt Rīgā. Šodien kongresā secinājām, ka šis plāns tiek un tiks pildīts sekmīgi.

Mēs Rīgas domē jau daudzus gadus turpinām Latvijas neatkarības laikā vēl nebijušus izglītības iestāžu remontus. Šogad, līdz ar vēsturiskā Rīgas Franču liceja nama rekonstrukciju, galvaspilsētā nav nevienas skolas, kurās būtu divas maiņas. Tiek remontētas ielas, tilti, iekšpagalmi. Tiek izbūvēti jauni sporta un bērnu rotaļu laukumi, parki un promenādes. Sociālo māju būvniecība, ar pašvaldības atbalstu atjaunotas kultūrvēsturisko ēku fasādes. VEF Kultūras pils  rekonstrukcija, Mežaparka Lielās estrādes pārbūve. Finansiāls atbalsts dzīvokļu biedrībām savu namu remontiem, tūrisma veicināšana, apjomīga sociālā palīdzība rīdziniekiem. Tās ir partijas “Gods kalpot Rīgai” prioritātes. Daudz no tā jau paveikts, bet daudz vēl arī darāmā. Tieši tāpēc arī turpmāk, katru gadu, partijas kongresos tiks analizēta “Atvērtā rīcības plāna 2017.- 2021.  gadam”izpilde.

Partija  “Gods kalpot Rīgai” ar 11 deputātiem Rīgas domē ir otra lielākā frakcija.