logo

Aktualitātes

Par partijas priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts O.Burovs

Sestdien, 4. novembrī, partijas “Gods kalpot Rīgai” 12. kongresā notika priekšsēdētāja vēlēšanas, kurās par partijas priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēja Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētāju un deputātu Oļegu Burovu.

“Man ir patiess gods par izrādīto uzticību turpināt iesāktos darbus un pārstāvēt partiju “Gods kalpot Rīgai”. Partijas darbība arī turpmāk paliks nemainīga – centriska, pragmatiska un saimnieciska partija, kas apvieno dažādu nozares profesionāļus, kuri ir līderi savās nozarēs un aktīvi iesaistās dažādu aktuālu jautājumu risināšanā. Prieks, ka mūsu partijas vērtības piesaista arī jaunus biedrus un partijā notiek arī zināma paaudžu maiņa. Esam pieņēmuši arī lēmumu startēt gaidāmajās Rīgas domes vēlēšanās, kurā apvienosim spēkus ar tiem politiskiem spēkiem, kuriem ir tuva mūsu darbība, pieredze, zināšanas un vērtības,” pēc ievēlēšanas partijas priekšsēdētāja amatā norādīja Oļegs Burovs.

Partijas kongresā uzrunu teica ekonomikas ministrs un partijas “Latvijas Zemnieku savienība” priekšsēdētājs Viktors Valainis: “Man ir prieks, ka mūsu divām partijām ir izveidojusies kopīga sadarbība un izpratne. Mums ir jāpārstāv tās vērtības, kuras mums kopā ir nozīmīgas.”

Partijas kongresu apsveica arī Eiropas parlamenta deputāts Andris Ameriks: “”Gods kalpot Rīgai” šogad paliek divpadsmit gadi, tas liecina par kvalitāti un politisku briedumu. “Gods kalpot Rīgai” ir pienācis laiks savai rīcības programmai gan Rīgas, gan visas valsts mērogā. Tas ir mūsu ieguldījums un pienākums. ”

Savukārt Rīgas domes deputātu frakcijas vadītājs Juris Radzevičs norādīja: “Politikā ir jānāk cilvēkiem, kas ir spējīgi mainīties. Tikai ar skaidru sirdi ir iespējams panākt pārmaiņas.”

Kā arī Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājs Gints Kaminskis, savā apsveikumā uzsvēra: “Novēlu partijai “Gods kalpot Rīgai” turpināt darbu pie Rīgas kā valsts lielākās un spēcīgākas pašvaldības lomas stiprināšanas, lai no tā iegūtu ikviens rīdzinieks. Par spīti izaicinājumiem, ko rada mūsdienu nenoteiktības laikmets, Rīga ir piedzīvojusi pozitīvas pārmaiņas, nostiprinot savas pozīcijas kā Baltijas reģiona centrs.”

Par valdes priekšsēdētāja vietniekiem kongresa delegāti ievēlēja Andri Treimani un Juri Radzeviču. Savukārt Revīzijas komisijā strādās Juris Kokins, Juris Šmits un Rudīte Leitena. Partijas ģenerālsekretāra amatu saglabāja Ervins Straupe. Kongresā par partijas valdes locekļiem ievēlēja Romanu Alijevu, Andri Treimani, Ainaru Baštiku, Gunti Dūdu, Diānu Novicku, Mihailu Parahinu, Juri Radzeviču, Daini Turlo, Ivanu Ušakovu, Ausmu Cimdiņu, Andri Priekuli un Allu Štolceri.

Partija “Gods kalpot Rīgai” ir izveidota pirms vienpadsmit gadiem – 2012. gada 17.martā, ar mērķi veicināt demokrātiskas un ekonomiski plaukstošas Latvijas galvaspilsētas Rīgas attīstību un cilvēku labklājības izaugsmi. Šodien vēlamies radīt jaunu impulsu arī Latvijas izaugsmei, veicinot aktīvu sabiedrības līdzdarbošanos un iesaisti demokrātijas procesos.

Papildu informācija: info@gkr.lv