logo

Aktualitātes

O.Burovs un J.Radzevičs aicina RD pagaidu administrāciju atjaunot braukšanas maksas atlaides

Tā kā 2020. gada 7. maija Ministru kabineta rīkojums no 12.maija paredz klātienes konsultācijas mācību iestādēs, tad šodien, partijas “Gods kalpot Rīgai” valdes locekļi Oļegs Burovs un Juris Radzevičs, nosūtīja vēstuli Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājam Edvīnam Balševicam. 

O.Burovs un J.Radzevičs lūdz izvērtēt iespēju 5.-12.klašu skolēniem, profesionālās pamatizglītības, arodizglītības vai profesionālās vidējās izglītības programmās izglītojamiem, piemērot braukšanas maksas atvieglojumu 100% apmērā. Šādi braukšanas maksas atvieglojumi ir nepieciešami, lai nodrošinātu sekmīgu gatavošanos valsts pārbaudījumiem. Dalība eksāmenos ir obligāta un atvieglojumu nepiemērošana faktiski ir obligāta maksājuma piemērošana, lai izglītojamais varētu apmeklēt konsultācijas un kārtot pārbaudījumus, kas ietekmē iedzīvotāju labklājību.

Kā arī pašvaldības pagaidu administrācijai tiek lūgts izvērtēt atjaunot atvieglojumus braukšanai sabiedriskajā transportā arī izglītības iestāžu tehniskajiem darbiniekiem.