logo

Aktualitātes

Saraksta iesniegšana Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām

Partijas saraksta līderis un Rīgas domes mēra amata kandidāts ir Oļegs Burovs, kurš ap sevi ir pulcējis virkni dažādu nozaru profesionāļus.

Ar otro numuru pašvaldības ārkārtas vēlēšanās startēs partijas “Gods kalpot Rīgai” ģenerālsekretāra vietnieks Dainis Turlais un aiz viņa sarakstā ir Juris Radzevičs, kurš ilgstoši ir bijis Rīgas pilsētas izpilddirektors. Ceturto numuru aizņem Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste, profesore Baiba Rozentāle. Sarakstā ar piekto numuru ir Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieris Jakovs Rafalsons.

Tāpat sarakstā ir iekļauti iepriekšējā sasaukuma deputāti, Rīgas Mateja baptistu draudzes mācītājs Ainars Baštiks un Partijas “Gods kalpot Rīgai” valdes loceklis Andris Bērziņš.

Uz galvaspilsētas domi kandidēs arī LU Humanitāro zinātņu fakultātes profesore, LU senatore Ausma Cimdiņa, SIA “TV Alter A” līdzdibinātāja un valdes priekšsēdētāja Natālija Ābola, Latvijas Futbola izlases treneris Marians Pahars, kā arī biedrības “Latvijas Riteņbraucēju apvienība” valdes loceklis un veloaktīvists Viesturs Silenieks un pieredzes bagātais uzņēmējs Andris Reizenbergs.

Partijas sarakstā ir iekļauti virkne skolu direktori un citu nozaru speciālisti. Ar pilnu deputātu kandidātu sarakstu ir iespējams iepazīties sadaļā “Komanda”.

Partijas izvirzītās prioritātes

Partijas galvenās prioritātes ir atjaunot Salu, Brasas, Augusta Deglava, Zemitāna, Vanšu un Gaisa tiltus, atvēlot vietu gājējiem un velosipēdistiem. Iecerēts pārbūvēt un atjaunot Rīgas galvenās ielas centrā un apkaimēs, izremontēt piebraucamās ielas pie skolām un bērnudārziem, labiekārtot iekšpagalmus ar bērnu un sporta laukumiem, ierīkot autostāvvietas un velonovietnes iekšpagalmos, sakārtot lietusūdens kanalizāciju, ierīkot velojoslu visā Brīvības ielas garumā, kā arī atjaunot koku stādījumus. Skolotāju un bērnudārzu pedagogu algas palielināt līdz 2000 eiro, pārējo izglītības iestāžu darbinieku līdz 1000 eiro, bet bērnudārzu auklīšu – līdz 1200 eiro.

Partijas vīzija Rīga-2025: Rīga – pilsēta, kurā ir labi un ērti dzīvot, strādāt, audzināt bērnus. Pašvaldība, kura atbalsta uzņēmējdarbību un kurā investori, kas rada jaunas darbavietas, ir gaidīti un cienīti.  Pilsēta, kuru mīl rīdzinieki un viesi.

Foto: saraksta iesniegšanas Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.