logo

Aktualitātes

O.Burovs: Rīgas administrātoram steidzami ir jāapstiprina pilsētas budžets

Oļegs Burovs: “Rīgas administrātoram steidzami ir jāapstiprina pilsētas budžets, jo pretējā gadījumā patreizējā ārkārtas stāvokļa ietekme uz ekonomiku būs vēl stiprāka.

pstiprinot Rīgas budžetu tiks nodrošināts, ka būvniecības sezonā pašvaldība varēs veikt izglītības iestāžu remontdarbus, savlaicīgi veicot iepirkumus atsevišķu kabinetu, stāvu, ēku daļu remontdarbiem. Uz šiem darbiem varēs pretendēt vidējie un mazie būvniecības uzņēmumi, tādējādi būs nodrošināts darbs diezgan lielam cilvēku skaitam, kas būs ļoti svarīgi, jo izskatās, ka ārkārtas situācija Latvijā un pasaulē atstās lielu ietekmi uz ekonomiku. 

Ieguldījumi infrastruktūrā ir viens no labākajiem veidiem kā sildīt ekonomiku pēckrīzes periodā, tas ir zināms sen un darīts daudzās valstīs. Arī Rīgā tas ir iespējams, ja būs apstiprināts budžets un departamenti varēs pilnvērtīgi plānot un pasūtīt remontdarbus un būvdarbus.

Es aicinu administratoru nevilcināties, un lemt par pilsētas budžetu. Īpaši ņemot vērā to, ka Rīgas domes vēlēšanas notiks tikai vasarā, un līdz ar to jaunais deputātu sasaukums sāks skatīties budžeta dokumentu tikai būvniecības sezonas vidū, kad daudz kas būs jau nokavēts. Skolās un bērnudārzos darbiem jābūt pabeigtiem līdz nākamā mācību gada sākuma septembrī. 

Laika tiešām nav daudz un administrātoram ir jāspēj pieņemt atbildīgus lēmumus.”

*Avots: https://www.facebook.com/o.burovs/posts/121364066127101