logo

Aktualitātes

Rīdzinieki aicināti uz diskusiju par sadzīves un vides uzlabošanu pilsētas centrā

Rīgas iedzīvotājus 4.decembrī aicina piedalīties diskusijā par to, kā veidot dzīvi un vidi pilsētas centrā patīkamāku un ērtāku, sevišķu uzmanību pievēršot centra apkaimēm un mazākām to daļām.

Diskusijā plānots pārrunāt Rīgas vēsturiskā centra teritorijas attīstības dažādos aspektus iedzīvotāju vērtējumā, kā arī uzklausīt idejas un ieteikumus par to, kā veidot vidi pilsētas centrā patīkamāku un ērtāku dzīvošanai, kas ir kvalitatīva publiskā ārtelpa, kas jādara, lai dzīve pilsētas centrā kļūtu labāka un piesaistītu arvien jaunus iedzīvotājus, kā arī citām tēmām.

Tikšanās notiks 4.decembrī no plkst.18 līdz plkst.20, Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas aktu zāle.

Jau ziņots, ka Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments šī gada laikā organizē īpašu pasākumu programmu, lai sniegtu aktuālo informāciju un iesaistītu iedzīvotājus attīstības plānošanas aktivitātēs Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijā.

Jūnijā notika trīs praktiskie sabiedrības iesaistīšanās pasākumi dažādās vēsturiskā centra apkaimēs, bet oktobrī notika “apkaimju gida” formāta pasākums un tam sekojoša tematiska diskusija par Lielo kapu un to tuvākās apkārtnes attīstību.

Tāpat notikušas vairākas iesaistīto institūciju pārstāvju, ekspertu un ieinteresēto nevalstisko organizāciju tikšanās par mājokļu attīstības un citiem jautājumiem.