logo

Aktualitātes

Piesakies “Tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursam”

Lai nodrošinātu tradicionālo kultūras pasākumu norisi Rīgā 2019. gadā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt projektus “Tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursam”.

Pieteikumu iesniegšana konkursam tiek organizēta vairākos posmos.

Līdz 2019. gada 25. februāra plkst. 16.00 ir jāiesniedz projektu pieteikumus Lieldienu pasākumiem un koncertiem, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītiem pasākumiem, Mātes dienai un Starptautiskajai ģimenes dienai veltītiem koncertiem, Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas sarīkojumiem, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas atzīmēšanai 14. jūnijā, kā arī ielīgošanas un Līgo svētku pasākumiem.

Līdz 2019. gada 12. aprīļa plkst. 16.00 jāiesniedz projekti Lāčplēša dienas un Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltītiem koncertiem un pasākumiem 18. novembrī, kā arī Ziemas saulgriežu sarīkojumiem, Adventa laika, Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem.

Savukārt “Rīgas svētku 2019” un Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2019”. pasākumu projektu pieteikumu iesniegšanas datums tiks izsludināts atsevišķi, informācija par to būs pieejama tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti atrodami Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

Projektu pieteikumi jāiesniedz RD IKSD, Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00, kā arī elektroniskā formātā jānosūta uz e-pasta adresi konkurss.pasakumi@riga.lv. Tālrunis informācijai: 67043670.