logo

Aktualitātes

Novērstas domstarpības par Brasas tilta pārbūvi

Ceturtdien, 16.janvārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs ar citiem pašvaldības pārstāvjiem apmeklēja Brasas pārvadu un ar būvniekiem pārrunāja nākamos būvniecības etapus.

“Šobrīd visas domstarpības ar būvniekiem ir atrisinātas un mēs esam gatavi turpināt darbus. Jau tuvākajā laikā sāksies stiprināšanas darbi, un jau vasarā sāks jaunā tilta būvniecību. Darbu laikā uz tilta novietosim speciālas monitoringa iekārtas, kas fiksēs, vai neparādās plaisas. Visi darbi norit pēc grafika, un divu gadu laikā mēs šeit redzēsim objektu, kas darbosies ilgtermiņā un būs ērts visiem satiksmes dalībniekiem,” sacīja Burovs.

Būvdarbi uz Brasas pārvada tiks organizēti pa posmiem, jau marta beigās sāks tramvaja sliežu pārnešanu uz pārvada ārmalu un tad tas tiks sagatavots nākamajam būvniecības etapam – vienas brauktuves puses demontāžai garenvirzienā un balstu stiprināšanai.

Plānots, ka pēc pārvada pārbūves un modernizācijas darbiem, tiks izbūvēta ērti lietojama un droša veloinfrastruktūra, nodrošināta vides pieejamība gājējiem, savukārt zemās grīdas tramvaji kursēs pārvada vienā pusē, bet satiksme tiks organizēta pa otru pārvada pusi garenvirzienā.

*Ziņa sagatavota un pārpublicēta pēc Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas sniegtās informācijas.

*Foto: N.Krevņeva-Baibakova