logo

Partijas komanda

Aktualitātes

Pieņemšanas laiki:

03.02.2020 plkst.13:00-15:00

Tālrunis:

67026015

Eiženija Aldermane

RD deputāts, Valdes loceklis,

Eiženija Aldermane Rīgas domes komitejās ieņem šādus amatus: Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja; Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētāja vietniece; Finanšu un administrācijas lietu komitejas locekle.

Eiženija nāk no izglītības jomas, – no pirmsskolas ķiparu audzināšanas, cauri radošām latviešu literatūras skolotājas gaitām Jūrmalas Pumpuru vidusskolā, līdz karjeras pakāpienam Izglītības un zinātnes ministrijā valsts sekretāra amatā. Ir likusi pamatakmeni un tālāk izlolojusi savulaik jaunas institūcijas mūsu valstī: Izglītības valsts inspekciju, Naturalizācijas pārvaldi, sabiedrības integrācijas nozari. Šis darbs ir novērtēts ar augstiem dažādu institūciju un valdību apbalvojumiem, tostarp arī ar Triju Zvaigžņu ordeni.  Arī savā darbā Rīgas domē Eiženija rosinājusi jaunas iniciatīvas: Līgo svētku svinēšanu 11.novembra krastmalā, latviešu valodas kursus rīdziniekiem, Nevalstisko organizāciju nama izveidi. Pašreizējā dienas kārtībā Eiženijai ir uz kvalitatīvu rezultātu orientēts izglītības process visos tā posmos, radošo kvartālu un apkaimju attīstība un Nevalstisko organizāciju nama filiāļu atvēršana, jo rīdzinieku līdzdalība ir spēcīgs instruments pilsētai svarīgu mērķu sasniegšanā.

Eiženijas Aldermanes pieņemšana Rīgas domē pēc iepriekšēja pieraksta ir katra mēneša pirmajā pirmdienā plkst. 13:00-15:00 326.kab. Vizītes pieteikšana pa tālr.: 67026015.