logo

Partijas komanda

Aktualitātes

Pieņemšanas laiki:

06.05.2020 plkst.16:00 - 17:00

Tālrunis:

67026215

Andris Bērziņš

RD deputāts, Valdes loceklis,

Andris Bērziņš Rīgas domes komitejās ieņem šādus amatus: Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētāja vietnieks; Pilsētas attīstības komitejas loceklis; Pilsētas īpašuma komitejas loceklis.

Andris ir dzimis Rīgā. Skolas laikā aktīvi iesaistījies sabiedriskajā dzīvē. Latvijas  universitātē ieguvis Sociālo zinātņu bakalaura grādu vadībzinātnē.  Ir partijas “Gods   kalpot Rīgai” dibinātājs un valdes loceklis. No 2009.gada strādā Rīgas domē par   deputātu. Andris uzskata, ka jebkuras tautas un sabiedrības pamats ir laba izglītība.

Īpašs atbalsts ir jāsniedz tiem jauniešiem, kuri vēlas nodarboties ar sportu. Tāpēc   piesaistot privāto investoru līdzekļus, nepieciešams nodrošināt ar sporta laukumiem un sporta zālēm katru Rīgas skolu, pilsētas apkaimēs nepieciešams ierīkot jaunus skeitparkus un attīstīt veloceliņus, basketbola un volejbola laukumus, nepieciešams izveidot atpūtas vietas pilsētas zaļajās zonās. Andris ir nodibinājuma “Basketbola klubs “TTT Rīga”” valdes loceklis. Viņš ir pārliecināts, ka ikviena Rīgas iedzīvotāja radošā izpausme ir vērtība, kuru jāizmanto un kuru nepieciešams stimulēt, nodrošinot iespējas jebkuram cilvēkam līdzdarboties kultūras procesos. Rīgai ir jābūt jaunām idejām atvērtai, uz plašu sabiedrības līdzdalību orientētai un jaunradi stimulējošai kultūras teritorijai ar mērķi sekmēt lielāku kultūras daudzveidību un kultūras dialogu.

Andra Bērziņa pieņemšana Rīgas domē pēc iepriekšēja pieraksta ir katra mēneša pirmajā trešdienā 16:00 – 17:00  326.kab. Vizītes pieteikšana pa tālr.: 67026215.