logo

Aktualitātes

Dots starts Starptautiskā elektromobiļu maratona Latvijas posmam

Trešdien, 19. septembrī, Rātslaukumā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Starptautiskā elektromobiļu rallija organizators Juri Tamms deva startu 2018. gada elektroauto maratona Latvijas posmam.

A.Ameriks apbalvoja rallija posma Tallina – Pērnava – Rīga uzvarētājus. Starptautiskā elektromobiļu rallija organizators, Monako Firstistes goda konsuls, J. Tamms pateicās Rīgai par lieliski izvēlētu starta vietu, kur jau rīta agrumā atradās daudz interesentu, kā arī par teicami sagatavotām elektroauto uzlādes vietām.

Rallijam “Tallina – Montekarlo” ir 88 gadus sena vēsture. Tas tika atjaunots 2011. gadā un pirmo reizi tajā sacentās elektromobiļi. Rallija patroni ir Monako princis Alberts II, Sanktpēterburgas gubernators Georgijs Poltavčenko, Monako Prinča Alberta II fonds, Monako organizācija «Miers un Sports» («Peace and Sport») un fonds «Dzimtenes nākotnei» («The Future of Homeland»). Elektromobiļu maratona mērķis ir veicināt izpratni par videi nekaitīgiem transportlīdzekļiem, un piesaistīt dalībniekus no dažādiem Eiropas reģioniem.

Plašāka informācija par ralliju mājas lapā www.electricmarathon.com un sociālajā tīklā www.facebook.com/electricmarathon.