logo

Aktualitātes

Apsveicam! Vita Jermoloviča saņem Rīgas domes Atzīnības rakstu

Vakar svinīgās sēdēs laikā Rīgas domes Atzinības raksts tika pasniegts “Rīgas Tūrisma attīstības birojam” un tā valdes priekšsēdētājai Vitai Jermolovičai par ieguldījumu Rīgas kā tūrisma galamērķa popularizēšanā pasaulē.

Rīgas domes Atzinības raksts tika pasniegts arī Romas katoļu baznīcas Rīgas arhidiecēzei un Viņa ekselencei Rīgas metropolijas arhibīskapam Zbigņevam Stankevičam par nozīmīgu ieguldījumu Viņa Svētības Romas pāvesta Franciska vizītes organizēšanā Latvijā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē, kā arī XXVI Vispārējo latviešu dziesmu svētku un XVI Deju svētku izpilddirektorei Evai Juhņēvičai par izcilu ieguldījumu XXVI Vispārējo latviešu dziesmu svētku un XVI Deju svētku rīkošanā un Rīgas vārda popularizēšanu pasaulē.

Svinīgajā sanāksmē tika pasniegta arī Rīgas domes un Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) balva. To saņēma LZA korespondētājloceklis, ķīmijas doktors Pāvels Arsenjans par fundamentāliem pētījumiem selēna organisko savienojumu laukā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē.

Rīgas domes balvu “Gada rīdzinieks 2018” un Goda rakstu šogad saņēma operdziedātāja Elīna Garanča par izcilu ieguldījumu Latvijas mūzikas  un kultūras dzīves attīstībā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē.