Gods kalpot Rīgai

Lucavsalā atvērs Rīgas Centrālās bibliotēkas pludmales lasītavu

Sākoties vasaras sezonai 1. jūnijā plkst. 14 Lucavsalas atpūtas zonā tiks atklāta Rīgas Centrālās bibliotēkas pludmales lasītavu, aģentūru LETA informēja bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītāja Daina Ģeibaka.

https://www.diena.lv/raksts/kd/zinas/lucavsala-atvers-rigas-centralas-bibliotekas-pludmales-lasitavu-14173090

Latvijas simtgades ekspresis ar dziedātājiem un dejotājiem piestās Rīgā

Svētdien, 28. maijā, no plkst. 10.00 līdz 13.00 Latvijas simtgades ekspresis piestās valsts galvaspilsētā, lai brauciena dalībnieki – dziedātāji un dejotāji, uzstājoties kopā ar Rīgas kolektīviem, priecētu rīdziniekus un pilsētas viesus, portālu "Delfi" informē Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/latvijas-simtgades-ekspresis-ar-dziedatajiem-un-dejotajiem-piestas-riga.d?id=48868567

Rīgā Mātes dienai un Starptautiskajai ģimenes dienai veltīti koncerti un svētku pasākumi

Svētdien, 14.maijā, kad šogad tiks atzīmēta Mātes diena, Rīgas kultūras centros un Sv. Pētera baznīcā notiks vairāki koncerti un sirsnīgi pasākumi, veltīti māmiņām un vecmāmiņām. Vairāki nedēļas nogalē rīkotie pasākumi būs veltīti arī Starptautiskajai ģimenes dienai, kuru atzīmē 15. maijā. Ieeja svētku pasākumos ir bez maksas.

http://www.tvnet.lv/izklaide/kulturas_un_izklaides_notikumi/659438-riga_mates_dienai_un_starptautiskajai_gimenes_dienai_veltiti_koncerti_un_svetku_pasakumi

Rīgā plāno veidot daudzbērnu ģimeņu reģistru

No nākamā gada 1. maija Rīgā plānots izveidot daudzbērnu ģimeņu reģistru, šāda ideja atbalstīta 16. maijā, Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas sēdē.

 

Rīgā par vienu modernu ārstniecības iestādi vairāk

Rīgas veselības centra filiālē Iļģuciems veikti ievērojami renovācijas darbi, kuru rezultātā ārstniecības iestāde kļuvusi ne tikai komfortabla un skaista, bet arī moderni aprīkota.

http://nra.lv/latvija/riga/208134-riga-par-vienu-modernu-arstniecibas-iestadi-vairak.htm