Gods kalpot Rīgai

Rīgā par vienu modernu ārstniecības iestādi vairāk

Rīgas veselības centra filiālē Iļģuciems veikti ievērojami renovācijas darbi, kuru rezultātā ārstniecības iestāde kļuvusi ne tikai komfortabla un skaista, bet arī moderni aprīkota.

http://nra.lv/latvija/riga/208134-riga-par-vienu-modernu-arstniecibas-iestadi-vairak.htm

Pieejams pirmais saraksts ar vasaras nometnēm Rīgas bērniem

Lai gan līdz vasaras skolēnu brīvlaikam ir atlikuši divi mēneši, vecāki tiek aicināti jau tagad sākt domāt, kā bērniem nodrošināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu vismaz kādam laika posmam no trīs brīvajiem mēnešiem.

http://www.delfi.lv/calis/jaunumi/pieejams-pirmais-saraksts-ar-vasaras-nometnem-rigas-berniem.d?id=48695933&utm_source=rss&utm_medium=RSS-reader&utm_campaign=RSS-Traffic

Aicina uz Lielās dienas svinēšanu Rīgā

Sagaidot pavasara saulgriežus Rīgā, folkloras kopas aicina iedzīvotājus uz Lielās dienas svinībām svētdien, 19.martā, Arkādijas parkā, Līvu laukumā un kultūras centrā «Ritums». Svinību laikā ikvienam būs iespēja iepazīt un līdzdarboties tradicionālajos pavasara atnākšanas rituālos - saullēkta sagaidīšanā, kopīgā dziesmu dziedāšanā, šūpoļu pušķošanā, olu krāsošanā un ripināšanā, kā arī spēlēs un rotaļās.

http://www.tvnet.lv/izklaide/kulturas_un_izklaides_notikumi/651544-aicina_uz_lielas_dienas_svinesanu_riga

 

Pasaules Tuberkulozes dienai veltītie pasākumi Rīgā

Tuvojoties Pasaules Tuberkulozes dienai 24. martā, jau trešo gadu Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Latvijas Tuberkulozes fondu Rīgas pilsētā organizē informatīvu akciju, kuras ietvaros no 20. līdz 28. martam ikviens iedzīvotājs varēs saņemt bezmaksas speciālista konsultācijas par tuberkulozi, plaušu slimību veselību un profilaksi, kā arī pēc nepieciešamības veikt krēpu testu.

http://www.veseligsridzinieks.lv/pasaules-tuberkulozes-dienai-veltitie-pasakumi-riga/

Latvija piesakās 2019. gadā rīkot Eiropas sieviešu basketbola čempionātu

Latvijas Basketbola savienība (LBS) piektdien, 10. martā, Starptautiskajai Basketbola federācijai (FIBA) nosūtīja oficiālu pieteikumu 2019. gadā rīkot Eiropas sieviešu basketbola čempionāta pirmā posma spēles divām apakšgrupām, informēja LBS.

http://www.delfi.lv/sports/news/basketball/news/latvija-piesakas-2019-gada-rikot-eiropas-sieviesu-basketbola-cempionatu.d?id=48609781