Gods kalpot Rīgai

Lucavsalā atklāts jauns vides objekts

Otrdien, 13. jūnijā, Lucavsalā - pirms airēšanas bāzes un Ziemeļu kara pieminekļa – tika atklāta jauna, izzinoša atpūtas vieta, kas ir labdarības fonda BlueOrange Charity dāvana Rīgai.

Kādreizējā klajā lauka vietā tagad šī ir sakopta vide, kur ar fonda palīdzību   izveidota estētiska un interesanta atpūtas vieta. Pagājušajā rudenī tur tika iestādītas 15 dažādas koku šķirnes. Hokaido egle, sudraba kļava, sārtā zirgkastaņa, daudzziedu ābele, sarkanais ozols, pīlādzis un visi pārējie koki ir izaudzēti stādu audzētavā "Ķikši" un jau tagad ir divu līdz piecu metru gari. Interesentiem izveidots informatīvais stends, kur var izsekot koku izvietojumam un to latīniskajiem nosaukumiem. Savukārt zālājā starp kokiem ir izveidotas labiekārtotas atpūtas vietas – trīs oriģināla dizaina četrus metrus gari soli, kuru autors ir kokapstrādes meistars, jaunais mākslinieks no Irlavas - Artūrs Immermanis. 

Svinīgā pasākumā Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs šodien izteica pateicību fondam par dāvinājumu un pauda gandarījumu, ka arī privāti uzņēmumi nepaliek vienaldzīgi un iesaistās pilsētas infrastruktūras sakārtošanā. “Šis ir viens no piemēriem kā mēs kopīgā partnerībā varam padarīt savu pilsētu skaistāku un sakoptāku,” saka izpilddirektors.