Gods kalpot Rīgai

Iedzīvotājus aicina uz Zāļu tirgu Doma laukumā

Gaidot Līgo svētkus, Rīgā jau tradicionāli Doma laukumā notiek viens no krāšņākajiem ielīgošanas pasākumiem – Zāļu tirgus, kas šogad risināsies 22. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 19.00. Tirgū iedzīvotāji varēs iegādāties zemnieku piedāvāto produkciju, sieru, maizi, gaļu, zivis, medu, pirts lietas, kā arī Jāņu zāles, vainagus un amatnieku izstrādājumus. Līdztekus tirgum Doma laukumā būs iespēja redzēt mūziķu, deju kolektīvu, folkloras kopu un pūtēju orķestru uzstāšanos.

Lasīt tālāk ...

Lucavsalā atklāts jauns vides objekts

Otrdien, 13. jūnijā, Lucavsalā - pirms airēšanas bāzes un Ziemeļu kara pieminekļa – tika atklāta jauna, izzinoša atpūtas vieta, kas ir labdarības fonda BlueOrange Charity dāvana Rīgai.

Lasīt tālāk ...

Kas ir "slinkais vēlātājs"?

Galvenais populārākās partijas drauds ir tā sauktais “slinkais vēlētājs”. Tas ir vēlētājs, kurš ir pārliecināts, par ko balsot un uzskata, ka arī bez viņa balss favorītiem izdosies uzvarēt. Viņš ir ļoti “aizņemts” – ja ir pastaigai piemērots laiks, tad dosies piknikā, ja slikts – tad iepirkties vai darīs jebko citu. Diemžēl šo “slinko vēlētāju” balsīm var būt izšķiroša nozīme, neatkarīgi no tā, cik labi ir partijas reitingi.

Lasīt tālāk ...

Centra sporta kvartāla rotaļu laukumu atklās 18. jūnijā

Pēc divām nedēļām svētdien, 18.jūnijā, plkst.11.00 ar dažādām radošām aktivitātēm  bērniem un muzikāliem priekšnesumiem atklās topošā Centra sporta kvartāla (bijušā LU stadiona Krišjāņa Barona ielā 116a, Rīgā) rotaļu laukumu.

Lasīt tālāk ...

Aicinām uz Rīgas reģiona NVO centru pieredzes apmaiņas konferenci

Trešdien, 31. maijā, NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A) no plkst. 12.00 līdz 15.30 notiks Rīgas reģiona NVO centru pieredzes apmaiņas konference. Tajā tiksies Rīgas, Jūrmalas, Tukuma, Limbažu, Ogres pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, lai dalītos pieredzē un labajā praksē par nevalstiskā sektora un pašvaldību sadarbības modeļiem, kopīgi īstenotajiem pasākumiem un  šādas partnerības stiprināšanu Rīgas reģionā.

Lasīt tālāk ...

Apakškategorijas