Gods kalpot Rīgai

Rīgas svētkos iedzīvotājus aicina piedalīties daudzveidīgās sporta aktivitātēs

Kā ik katru gadu, arī šogad Rīgas svētkos līdz ar plašo kultūras pasākumu programmu iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties daudzveidīgās sporta aktivitātēs, tostarp aktīvi iesaistīties tautas sporta sacensībās, kā arī būt līdzjutējiem daudzajos sporta notikumos. Šobrīd vēl var pieteikt dalību vairākās sporta sacensībās – „Daugavas kausa” izcīņai peldēšanā, amatieru kausa izcīņai novusā, „Lielajam Xrace Rīgas piedzīvojumam”, Lucavsalas kausa „Optibet” balvas izcīņai pludmales volejbolā, kā arī ikviens gaidīts uz kopīgu rīta vingrošanu „Rīga mostas svētkiem” Lucavsalā.

Lasīt tālāk ...

Līdzjūtība Jura Zaķa ģimenei

Es reizēm atnākšu uz īsu brīdi,

Lai redzētu, kā mani koki zied.

                                                      (Ā.Elksne)

 Partija “Gods kalpot Rīgai” izsaka visdziļāko līdzjūtību sava biedra Jura Zaķa ģimenei, tuviniekiem un draugiem viņsaules ceļos aizvadot Latvijas zinātnieku, pedagogu un politiķi, radošu personību, lielisku  un dzīves gudru cilvēku.

Lai viņam vieglas smiltis un gaiša piemiņa mūsu sirdīs.

 

Partijas „Gods kalpot Rīgai” valde un Rīgas domes frakcijas deputāti

Lucavsalā atklāts jauns vides objekts

Otrdien, 13. jūnijā, Lucavsalā - pirms airēšanas bāzes un Ziemeļu kara pieminekļa – tika atklāta jauna, izzinoša atpūtas vieta, kas ir labdarības fonda BlueOrange Charity dāvana Rīgai.

Lasīt tālāk ...

Iedzīvotājus aicina uz Zāļu tirgu Doma laukumā

Gaidot Līgo svētkus, Rīgā jau tradicionāli Doma laukumā notiek viens no krāšņākajiem ielīgošanas pasākumiem – Zāļu tirgus, kas šogad risināsies 22. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 19.00. Tirgū iedzīvotāji varēs iegādāties zemnieku piedāvāto produkciju, sieru, maizi, gaļu, zivis, medu, pirts lietas, kā arī Jāņu zāles, vainagus un amatnieku izstrādājumus. Līdztekus tirgum Doma laukumā būs iespēja redzēt mūziķu, deju kolektīvu, folkloras kopu un pūtēju orķestru uzstāšanos.

Lasīt tālāk ...

Centra sporta kvartāla rotaļu laukumu atklās 18. jūnijā

Pēc divām nedēļām svētdien, 18.jūnijā, plkst.11.00 ar dažādām radošām aktivitātēm  bērniem un muzikāliem priekšnesumiem atklās topošā Centra sporta kvartāla (bijušā LU stadiona Krišjāņa Barona ielā 116a, Rīgā) rotaļu laukumu.

Lasīt tālāk ...

Apakškategorijas