Gods kalpot Rīgai

V. Stepaņenko piedalīsies kampaņas „Vislatvijas šķiratlons” atklāšanā

Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko ceturtdien, 27. aprīlī, plkst. 12.00 Vērmanes dārzā piedalīsies kampaņas „Vislatvijas šķiratlons” atklāšanas pasākumā.

Lasīt tālāk ...

Aicina uz Rīgas velosvētkiem un „Sporto Rīga” brīvdabas treniņu sezonas atklāšanu

Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi 1. maijā tiek aicināti aktīvi un enerģiski pavadīt brīvdienu, dodoties kopīgā velobraucienā pa Rīgu un kopā ar „Sporto Rīga” profesionālajiem treneriem atklājot brīvdabas sportošanas sezonu. Pasākuma noslēgumā dalībniekus priecēs Dj Toms Grēviņš un grupas „Otra Puse” koncerts.

Lasīt tālāk ...

4. maijā visi iedzīvotāji Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas; ievieš atvieglojumus arī Rīgas izdienas pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm un mediķiem

Šodien Rīgas domes deputāti, akceptējot grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos par braukšanas maksas atvieglojumiem pilsētas sabiedriskajā transportā, nolēma piešķirt atvieglojumus pilsētas sabiedriskajā transportā vēl vairākām iedzīvotāju grupām – Rīgas izdienas pensionāriem, mediķiem un daudzbērnu ģimenēm.

Lasīt tālāk ...

Parakstīts Mežaparka Lielās estrādes pārbūves līgums

Šodien, 20.aprīlī, uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves tika parakstīts līgums par estrādes pārbūvi. Tas paredz skatītāju zonas un estrādes pielāgošanu 2018. gada XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.

Lasīt tālāk ...

J.Stepaņenko: Cepuri ASV sabiedroto priekšā noņēmām. Kur palika galva?

Vēl pirms gada – 2016.gada pavasarī ar skandalozajiem  grozījumiem Krimināllikumā Latvijas sabiedrībai tika dots skaidrs signāls, ka valsts vara savu drošību agresīvi sargās ne tikai no ārējā ienaidnieka, bet arī no saviem iedzīvotājiem[1]. Šajā pavasarī noskaņojums jau ir kļuvis daudz draudošāks – sākusies nepārprotama gatavošanās lieliem un ilglaicīgiem ģeopolitiskiem notikumiem, un valsts ir ķērusies pie aktīvas militārās eskalācijas. 

Lasīt tālāk ...

Apakškategorijas