Gods kalpot Rīgai

Galerija

"Gods kalpot Rīgai" trešais kongress

15. martā notika partijas "Gods kalpot Rīgai" kongress. Kongresa delegāti uz nākamajiem diviem gadiem par partijas priekšsēdētāju pārvēlēja Rīgas vicemēru Andri Ameriku, kā arī ievēlēja jaunu valdi.

Krievu salas infrastruktūras pilnveidošana norit veiksmīgi

Ceturtdien, 10.oktobrī, Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks kopā ar citiem brīvostas valdes locekļiem iepazinās ar Krievu salas infrastruktūras pilnveidošanas projekta gaitu. Tika secināts, ka projekts attīstās sekmīgi un saskaņā ar grafiku.

Ķīpsalā pie Vanšu tilta taps jauna atpūtas vieta - pludmale

Tuvāko nedēļu laikā Ķīpsalā pie Vanšu tilta tiks izveidota jauna atpūtas zona – pludmale. Šobrīd tur tiek nolīdzinātas smilšu kaudzes, bet tuvākajā laikā pašvaldība ierīkos pludmali ar divām pārģērbšanās kabīnēm un biotualetēm, dušu, soliņiem un atkritumu urnām, plānots ierīkot bērnu rotaļu laukumu un vietu pludmales volejbola spēlēšanai. 

Rīgas velo parāde 1. maijā

1. maijā, simboliski atklājot sezonu, daudzi veloentuziasti pulcējās pie Brīvības pieminekļa, lai kopīgi dotos Rīgas velo parādē. Kā informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Normunds Krapsis, šogad velo parādē piedalījās vairāk nekā 1500 riteņbraucēju.

Pļavnieku parkā iestādīti bērzi

25. aprīlī Rīgas Austrumu izpilddirekcija sadarbībā ar SIA „Rīgas meži” Spodrības mēneša ietvaros iestādīja Himalaju (baltmizu) bērzus Pļavnieku parkā.

Rīgas 1. slimnīca turpina attīstīties

24. aprīlī Rīgas 1. slimnīca un RD Īpašuma departaments aicināja veselības aprūpes speciālistus un citus interesentus iepazīties ar pārmaiņām Rīgas 1. slimnīcā, kas pēdējo gadu laikā veiktas, pateicoties ieguldītajām investīcijām.

Notikusi Rīgas domes un kristīgo draudžu kolēģijas tikšanās

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks tikās ar Rīgas kristīgo baznīcu mācītājiem un draudžu pārstāvjiem. Šī bija jau trešā gadskārtējā Rīgas domes un kristīgo draudžu kolēģijas tikšanās.

Vjačeslavs Stepaņenko un Olga Veidiņa apmeklē sociālo dzīvojamo māju Ūnijas ielā 49

Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko un Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa 20. martā apmeklēja sociālo dzīvojamo māju Ūnijas ielā 49, kura atbrīvojušajās telpās plānots izveidot daudzfunkcionālu sociālo pakalpojumu centru bērniem, ģimenēm un pilngadīgām personām.

Rīgas domes vadība kopā ar skolēniem „Atklātajā stundā” apgūst ķīmiju

Lai iezīmētu Rīgas skolu dabas zinību kabinetu labiekārtošanas projekta noslēguma posmu, trešdien, 6. martā, Rīgas 47. vidusskolā notika „Atklātā stunda”, kuras ietvaros Rīgas domes vadība kopā ar skolēniem un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem piedalījās ķīmijas stundā, veicot praktisko darbu.

Svinīgi atklāta a/s „Rīgas siltums” siltumcentrāles „Ziepniekkalns” biokurināmā koģenerācijas stacija

Šodien, 28. februārī, a/s „Rīgas siltums” vadība kopā ar uzņēmuma akcionāriem, padomi un būvnieku pārstāvjiem svinīgi atklāja siltumcentrāles „Ziepniekkalns” biokurināmā koģenerācijas staciju Rīgā, kas atrodas Tīraines ielā 5a.

Grausts Skaistkalnes ielā 17 tiks nojaukts mēneša laikā

Šodien, 25. februārī, klātesot Rīgas domes priekšsēdētāja vietniekam Andrim Amerikam un Īpašuma departamenta direktoram Oļegam Burovam, sākta grausta Skaistkalnes ielā 17 demontāža.

Graustu pie t/c Domina nojauks divu mēnešu laikā

11. februārī, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un Īpašuma departamenta speciālistiem devās apskatīt, kā uzsākti grausta Ieriķu ielā 5 nojaukšanas darbi.

Mājokļu un vides komitejas izbraukuma sēde

Aprīlī plānots nodot ekspluatācijā rekonstruēto sociālo dzīvojamo māju Meldru ielā 58, kurā kopumā būs 127 dzīvokļi. Ēku šodien izbraukuma sēdē apskatīja Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti.

Parakstīti līgumi par Latvijas Nacionālā mākslas muzeja atjaunošanas darbiem

Šodien, 22. janvārī, Latvijas Nacionālajā mākslas muzeja (LNMM) galvenajā ēkā, piedaloties Rīgas domes priekšsēdētāja vietniekam Andrim Amerikam, Latvijas Republikas kultūras ministrei Žanetai Jaunzemei-Grendei, muzeja direktorei Mārai Lācei, svinīgi tika parakstīti divi līgumi par Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenās ēkas restaurācijas, rekonstrukcijas un jaunas būvniecības darbu veikšanu.

V. Stepaņenko, A. Aļeksejenko un A. Kļaviņš novērtē paveiktos darbus Dārziņos

Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko kopā ar departamenta direktoru Anatoliju Aļeksejenko un Vides pārvaldes priekšnieku Askoldu Kļaviņu šodien, 6. novembrī, apmeklēja Dārziņu teritoriju, lai novērtētu paveiktos meliorācijas sistēmu tīrīšanas darbus, kā arī uzklausītu iedzīvotājus.

Domes vadība atklāj jauno Rīgas Domes klientu centru

Lai Rīgas pašvaldības klientiem piedāvātu kvalitatīvus un ērti pieejamus pakalpojumus vienuviet, ceturtdien, 11. oktobrī, Brīvības ielā 49/53 darbu sāka Rīgas klientu centrs.

Spītējot lietum, atklāts Rīgas Ostvalda vidusskolas jaunais stadions

Spītējot laika apstākļiem, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, klātesot visai Latvijas nacionālajai futbola izlasei un Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadībai, atklāja jauno stadionu pie Rīgas Ostvalda vidusskolas Dammes ielā 20.

Ābeļu stādīšana pie Ziemeļvalstu ģimnāzijas un Klasiskās ģimnāzijas

Darbīga rosīšanās oktobra pirmajā nedēļā bija vērojama pie vairākām Rīgas skolām.

Sāks remontēt LNO skatuves grīdu

Rīgas vicemērs Andris Ameriks šodien, 27. jūnijā, pēc Latvijas Nacionālās operas (LNO) ēkas apmeklējuma uzdeva SIA "Rīgas nami" vadībai, kuras valdījumā jau kopš 2006.gada atrodas LNO ēka, jau tuvāko dienu laikā uzsākt skatuves remontdarbus.Lai novērtētu operas skatuves grīdas tehnisko stāvokli un tiktos ar Latvijas Nacionālās operas vadību, to ap...

Lasīt vairāk http://zinas.nra.lv/latvija/riga/74763-tuvakajas-dienas-saks-remontet-lno-skatuves-gridu.htm

Preses konference par Délice restorānu nedēļu

Otrdien, 10.aprīlī, plkst.13.30 3 pavāru restorānā „Tam labam būs augt” Torņa ielā 4 notika preses konference, veltīta pirmās Rīgas restorānu nedēļas atklāšanai, tajā tika informēts par pasaulē pazīstamu šefpavāru meistarklasēm un pasākumiem Rīgas restorānu nedēļas ietvaros.

Piemiņas brīdis komunistiskā genocīda upuriem dzelzceļa stacijā "Šķirotava"

14. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 11.40 Rīgas Latgales priekšpilsētas politiski represēto biedrība Šķirotavas stacijā noturēja piemiņas brīdi komunistiskā genocīda upuriem "Es sapni par dzimteni pagalvī likšu"

Tikšanās ar daudzbērnu ģimeņu biedrību pārstāvjiem

Trešdien, 7.martā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Labklājības departamenta vadību tikās ar daudzbērnu ģimeņu biedrību pārstāvjiem, lai uzklausītu viņu viedokļus par daudzbērnu ģimeņu stāvokli Rīgā, kā arī pārrunātu pašvaldības iespējas šo ģimeņu atbalstam.

Ameriks viesojas Rīgas Tautas daiļamatu vidusskolā un pamatskolā Rīdze

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, šodien viesojoties O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolu Skrindu ielā 1, kas kopš skolas celtniecības 1903. gadā tiek apkurināta ar oglēm, pārliecinājās par skolas ēkas neapskaužamo stāvokli un uzdeva Īpašuma departamentam steidzami izsludināt iepirkuma konkursu skolas renovācijai un restaurācijai.

Iesākoties jaunajam mācību gadam, Andris Ameriks apmeklē Rīgas skolas

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un viņa vietnieks Andris Ameriks pirmdien, 3. septembrī, apmeklēja vairākas Rīgas skolas, lai sveiktu skolu kolektīvus, uzsākot jauno mācību gadu.

"Radi Rīgu" pirmais forums Rātsnamā

Intensīvās apmācību programma RADI RĪGU! š.g. 22.—23. martā Rātsnamā, Rīgas domes sēžu zālē aicināja uz savu gada jubileju un pirmo forumu. Radi Rīgu! komandas iepazīstināja ar Ziepniekkalna, Āgenskalna, Maskavas priekšpilsētas, Čiekurkalna un Bolderājas apkaimju pagātni, šodienu un nākotnes iecerēm.

Preses konference par Rīgas skolu gatavību jaunajam mācību gadam

Trešdien, 29. augustā, plkst. 12.00 Pāvula Jurjāna Mūzikas skolā (Baložu ielā 27) notiks preses konference par Rīgas skolu gatavību jaunajam mācību gadam. Tajā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, kā arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Rīgas domes Īpašuma departamenta vadība.

Domes vadība iepazīstas ar Lucavsalas un Māras dīķa apkārtnes labiekārtošanas darbu gaitu

Pagājušā gada nogalē Rīgas dome sākusi Lucavsalas sakopšanas darbus, lai iekārtotu jaunu atpūtas parku rīdziniekiem. Rīgas dome informē, ka labiekārtojamajā teritorijā izzāģēti kopumā 37 koki, kas bijuši avārijas stāvoklī, savukārt pārējie koki ir saglabāti, tiek izzāģēti sausie un bojātie zari un aptuveni 100 kokiem veikta vainagu veidošana. Salas...

Lasīt vairāk http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/90288/rigas-domes-vadiba--iepazistas-ar-lucavsalas-un-maras-dika-sakopsanas-darbiem-foto

A. Ameriks sveic 1000. kruīza kuģi, kas piestāj Rīgā

Otrdien, 7. augustā, plkst.11.00 Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētājs un Rīgas vicemērs Andris Ameriks sveiks tūkstošo kruīza kuģi, kas kopš 2000. gada piestāj Rīgā.

Jaunieši apmeklē Getliņi EKO

Piektdien, 27. jūlijā, astoņu cilvēku delegācijā Gods kalpot Rīgai! jaunieši devās uz Latvijas uzņēmumu, ko var dēvēt par veiksmes stāstu – Getliņi EKO. Pēdējo desmit gadu laikā tas ir strauji uzplaucis, par pamatu ņemot zviedru piemēru un pilnveidojoties pēc savas pieredzes.

Cieņas kultūra

Š.g. 31.maijā pl.12.00 Rīgas domes galvenajā ēkā (Rātslaukums 1), lielajā sēžu zālē notika tikšanās par rīdziniekiem aktuālu tēmu „Cieņas kultūra”. Kas ir cieņa? Vai mēs cienām? Vai mūs ciena? Vai cieņa ir tas pats, kas mīlestība? Cik svarīga ir "cieņas kultūra" un kā tā ietekmē manu personīgo dzīvi? 

The World Harmony Run viesojas Rīgā

Šonedēļ Pasaules sadraudzības skrējiena „The World Harmony Run” ietvaros Latvijā viesojas daudznacionāla skrējēju komanda, kas, nesot sadraudzības lāpu, jau no 2012. gada februāra vairāk kā astoņu mēnešu garumā apceļo Eiropas valstis, tā kopumā veicot ap 20 000 km garu distanci.

Domes vadība testē vecāko Rīgas veloceliņu

18. maijā mērs Nils Ušakovs un viņa vietnieks Andris Ameriks kopā ar Latvijas Riteņbraucēju asociāciju un atbildīgo pašvaldības institūciju pārstāvjiem devās inspekcijas braucienā pa vecāko galvaspilsētas veloceliņu Vecrīga-Imanta-Jūrmala, lai klātienē iepazītos ar tā stāvokli, runātu par celiņa trūkumiem un iespējām tos novērst.